Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Přírodní peeling

Přírodní peeling na obličej

 

 

Obličejový peeling se používá k exfoliaci a vyčištění pórů.Pleť po něm vypadá čerstvě a svěže,protože z ní  byla odstraněna vrstva odumřelých buněk.

Aktivní látky:včelí pyl,krystalický med,přírodní exfoliační složky

Účinky:obnovuje strukturu pleti,hloubkově čistí,jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a stimuluje jejich přirozenou obnovu.

Vlastnosti pylu:pyl obsahuje všechny základní  látky,které jsou nevyhnutelné pro stavbu,rozvoj a existenci živého  organismubílkoviny,tuky,uhlovodíky, vitamíny,aminokyseliny,glukozid-rutin aj.Pyl má obrovský význam při ochraně zdraví člověka.

Vlastnosti medu:med při styku s vodou tvoří peroxid vodíku.V kosmetice se jedná o bezpečnou konzistenci,kde med  neubližuje,ale léčí drobné záněty a ranky.Proto se med přidává do pleťové  kosmetiky,která vždy vodu obsahuje.Kvalitní přírodní med  pomáhá udržovat zdravou hladinu hydratace v pokožce,uklidňuje podráždění a umí léčit.V krystalické podobě výborně vyhlazuje vrchní vrstvu pokožky .Med navíc obsahuje AHA kyseliny,které se postarají o chemický peeling.

Jak používat peeling  / složky v balení /                    

Hrubozrnný obsah sáčku obsahující fermentovaný pyl  smícháme s lžící vody a promícháme. Následně do kašovité směsi přidáme obsah z vloženého malého sáčku,což je med + tonikum.Vše  dobře promícháme a vmasírujeme krouživými pohyby na navlhčenou pokožku obličeje.Necháme cca 15-20min. působit a pak znovu lehce promasírujeme pokožku na obličeji  a důkladně opláchneme.  

                                 

Vítejte na stránce vcelka.websnadno.cz v sekci přírodní peeling

 

TOPlist